;

TV Led D-Star

(0 Vleresime)

16,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Televizor Led D Star vjen me nje dizajn teper elegant dhe me kornize te holle. Ekran Led me permasa 32" inch, Me rezolucion FULL HD 1080p, Ram: 1 GB Audio e paster, volumi i larte dhe cilesi shume e mire e zerit. Fishe USB Tensioni: 100-240V ~ 50/60Hz Garancia: 24 muaj.
Sasia
Raporto

Kodi: #89068

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Televizore

Kontakt

Shperndaje

Televizor Led D Star vjen me nje dizajn teper elegant dhe me kornize te holle. Ekran Led me permasa 32" inch, Me rezolucion FULL HD 1080p, Ram: 1 GB Audio e paster, volumi i larte dhe cilesi shume e mire e zerit. Fishe USB Tensioni: 100-240V ~ 50/60Hz Garancia: 24 muaj.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.