;

Mini Boks Me Bluetooth

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Mini boks me bluetooth Moxom Modeli: MK-SK15, Dizajn teper elegant dhe sportiv, i levizshem te cilin mund ta merrni kudo me vete, rezistent ndaj ujit fale teknologjise IPX7.Vjen me butona kontrolli per telefonaten dhe muziken. Mundeson tingull kristal te paster dhe bas te thelle. Mikrofon HD i integruar per telefonata me ze te qarte dhe volum te larte Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Bateria:1200mAh Koha e karikimit: 2-3 ore Koha e perdorimit: 4-5 ore Frekuenca: 90Hz - 20000Hz Lidhje me Bluetooth V5.0, karte memorie SD/USB
Sasia
Raporto

Kodi: #89025

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mini boks me bluetooth Moxom Modeli: MK-SK15, Dizajn teper elegant dhe sportiv, i levizshem te cilin mund ta merrni kudo me vete, rezistent ndaj ujit fale teknologjise IPX7.Vjen me butona kontrolli per telefonaten dhe muziken. Mundeson tingull kristal te paster dhe bas te thelle. Mikrofon HD i integruar per telefonata me ze te qarte dhe volum te larte Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Bateria:1200mAh Koha e karikimit: 2-3 ore Koha e perdorimit: 4-5 ore Frekuenca: 90Hz - 20000Hz Lidhje me Bluetooth V5.0, karte memorie SD/USB

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.