;

Tastiere Per Kompjuter

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Tastiere per kompjuter Atech Modeli: KLS-7MUU, vjen ne ngjyre te zeze me 17 tasta funksionale te cilet ofrojne kontrolle multimediale per muzike, internet etj dhe tastat kryesor te ideuar ne formen e shkronjes A per te lehtesuar perkuljet e kycit nderkohe qe luani apo punoni. Gjatesia e kabllit: 150 cm Tensioni: 5 V / 100 mA Porte per fishe USB dhe kufje 3.5mm E pershtatshme per: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 Permasat: 460 x 187x 21 mm
Sasia
Raporto

Kodi: #88973

Kategori:Elektronika, It, Periferike

Kontakt

Shperndaje

Tastiere per kompjuter Atech Modeli: KLS-7MUU, vjen ne ngjyre te zeze me 17 tasta funksionale te cilet ofrojne kontrolle multimediale per muzike, internet etj dhe tastat kryesor te ideuar ne formen e shkronjes A per te lehtesuar perkuljet e kycit nderkohe qe luani apo punoni. Gjatesia e kabllit: 150 cm Tensioni: 5 V / 100 mA Porte per fishe USB dhe kufje 3.5mm E pershtatshme per: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 Permasat: 460 x 187x 21 mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.