;

Maus me Wireless

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Maus me Wireless Modeli: FG12, Me dizajn ergonomik, ne ngjyre te zeze , Me rreze veprimi: 10-15 metra Frekuence: 2.4G Hz Sensor optik:1200 DPI. Funksionon me 1 bateri alkaline te tipit AA Jetegjatesia e Baterise : 12 muaj Vjen me 3 butona, Permasat: 108 x 64 x 35 mm I pershtatshem per: Windows Xp / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
Sasia
Raporto

Kodi: #88956

Kategori:Elektronika, It, Periferike

Kontakt

Shperndaje

Maus me Wireless Modeli: FG12, Me dizajn ergonomik, ne ngjyre te zeze , Me rreze veprimi: 10-15 metra Frekuence: 2.4G Hz Sensor optik:1200 DPI. Funksionon me 1 bateri alkaline te tipit AA Jetegjatesia e Baterise : 12 muaj Vjen me 3 butona, Permasat: 108 x 64 x 35 mm I pershtatshem per: Windows Xp / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.