;

Maus Me Wireless

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Maus me Wireless Modeli: FSTYLER FG35, Me dizajn teper ergonomik ne ngjyre te zeze dhe bronz me 6 butona, sensor optik: 2000 DPI. Rreze veprimi: 10-15 metra Furnizohet me energji nga bateri alkaline te tipit AA.
Sasia
Raporto

Kodi: #88952

Kategori:Elektronika, It, Periferike

Kontakt

Shperndaje

Maus me Wireless Modeli: FSTYLER FG35, Me dizajn teper ergonomik ne ngjyre te zeze dhe bronz me 6 butona, sensor optik: 2000 DPI. Rreze veprimi: 10-15 metra Furnizohet me energji nga bateri alkaline te tipit AA.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.