;

Termus Per Makine

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Termus elektrik per makine, perfekt per te mbajtur pijet, ushqimet apo vaktet tuaja te ngrohta ose te ftohta kur shkoni ne kamping ose kur udhetoni. Vjen me nje rrip te gjate me te cilin mund ta zhvendosni. Tensioni: 12V Kapaciteti: 6L Temperatura e ngrohjes: deri ne 65 grade Temperatura e ftohjes: 10-20 me e ulet se temperatura e ambientit Fuqia: 37W Permasat e termusit: 32.5 x 18 x 27 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Termus elektrik per makine, perfekt per te mbajtur pijet, ushqimet apo vaktet tuaja te ngrohta ose te ftohta kur shkoni ne kamping ose kur udhetoni. Vjen me nje rrip te gjate me te cilin mund ta zhvendosni. Tensioni: 12V Kapaciteti: 6L Temperatura e ngrohjes: deri ne 65 grade Temperatura e ftohjes: 10-20 me e ulet se temperatura e ambientit Fuqia: 37W Permasat e termusit: 32.5 x 18 x 27 cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.