;

Skare Elektrike

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Skare elektrike Sokany 2 ne 1 Modeli: SK-6112, Perfekte per te bere barbeque gjithashtu dhe per pjekjen e mishit, perimeve apo ushqimeve te tjera fale siperfaqes jo ngjitese. Teper e lehte dhe praktike per tu perdorur, me nivel temperature te kontrollueshem sipas deshires. Fuqia: 1500 W Permasat: 45 x 23 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Skare elektrike Sokany 2 ne 1 Modeli: SK-6112, Perfekte per te bere barbeque gjithashtu dhe per pjekjen e mishit, perimeve apo ushqimeve te tjera fale siperfaqes jo ngjitese. Teper e lehte dhe praktike per tu perdorur, me nivel temperature te kontrollueshem sipas deshires. Fuqia: 1500 W Permasat: 45 x 23 cm

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.