;

Pompe Per Thithjen e Lengjeve

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pompe automatike per thithjen e lengjeve, transferoni lehtesisht lengjet nga nje rezervuar ne nje rezervuar tjeter pa i derdhur, Mjafte e lehte ne perdorim, mjafton te vendosni pajisjen ne enen perkatese dhe ta ndizni, Fuqia: 3W Tensioni: 3V Gjatesia e pompes: 58cm Ideale per te gjitha llojet e lengjeve si: gaz, uje, vaj apo te tjera, me ane te saj mund te zhbllokoni gjithashtu lavamanet e bllokuar pa mundim, pastruar akuarimin etj. Funksionon me 2 bateri. Buton ON/OFF Pompon 5-6 litra per minute.
Sasia
Raporto

Kodi: #88932

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Pompe automatike per thithjen e lengjeve, transferoni lehtesisht lengjet nga nje rezervuar ne nje rezervuar tjeter pa i derdhur, Mjafte e lehte ne perdorim, mjafton te vendosni pajisjen ne enen perkatese dhe ta ndizni, Fuqia: 3W Tensioni: 3V Gjatesia e pompes: 58cm Ideale per te gjitha llojet e lengjeve si: gaz, uje, vaj apo te tjera, me ane te saj mund te zhbllokoni gjithashtu lavamanet e bllokuar pa mundim, pastruar akuarimin etj. Funksionon me 2 bateri. Buton ON/OFF Pompon 5-6 litra per minute.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.