;

Karrige Ushqimi Per Femije

(0 Vleresime)

5,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Karrige ushqimi per femije, per te bere procesin e ngrenies se femijes tuaj me te lehte dhe argetues ne te njejten kohe. Dizanj teper kompakt ne ngjyre bojeqielli me te bardhe dhe roze, me rripa mbajtes per sigurine e te vegjelve gjate kohes qe i ushqeni, Me ulese teper te rehatshme dhe komode, Strukture e ndertuar nga material plastike teper cilesore dhe metalike. Pastrohet teper thjeshte dhe pa mundim. Me gjatesi te rregullueshme me 3 nivele sipas deshires dhe 5 pika sigurie te cilat mbajne te fiksuar karrigen. Permasat: 60 x 39 x 47cm Pesha (kg): 10
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Karrige ushqimi per femije, per te bere procesin e ngrenies se femijes tuaj me te lehte dhe argetues ne te njejten kohe. Dizanj teper kompakt ne ngjyre bojeqielli me te bardhe dhe roze, me rripa mbajtes per sigurine e te vegjelve gjate kohes qe i ushqeni, Me ulese teper te rehatshme dhe komode, Strukture e ndertuar nga material plastike teper cilesore dhe metalike. Pastrohet teper thjeshte dhe pa mundim. Me gjatesi te rregullueshme me 3 nivele sipas deshires dhe 5 pika sigurie te cilat mbajne te fiksuar karrigen. Permasat: 60 x 39 x 47cm Pesha (kg): 10

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.