;

Loder Me Muzike

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Loder me muzike per femije, teper e vecante vjen ne ngjyre blu dhe roze, perfekte per te argetuar femijen tuaj pasi kendon, kercen dhe regjistron zerin. Funksionon me 3 bateri te tipit AA dhe karikohet me fishe USB. Prej materiali pelushi te bute dhe pambuku, 35cm
Sasia
Raporto

Kodi: #88863

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Loder me muzike per femije, teper e vecante vjen ne ngjyre blu dhe roze, perfekte per te argetuar femijen tuaj pasi kendon, kercen dhe regjistron zerin. Funksionon me 3 bateri te tipit AA dhe karikohet me fishe USB. Prej materiali pelushi te bute dhe pambuku, 35cm

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.