;

Shtrydhese Frutash Bosch

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese frutash Bosch Modeli: BS-879, Perfekte per leng te shendetshem dhe natyral te frutave dhe perimeve plot vitamina cdo dite, ndertuar prej materiali inoks te nje cilesise te larte dhe plastike e forte teper cilesore. Vjen me 2 nivele shpejtesie, kapaciteti i enes se lengut: 600 ml ndersa i kontenierit:1.5 liter. I pajisur me sistem sigurie dhe shume i lehte per t'u pastruar. Fuqia 1400W
Sasia
Raporto

Kodi: #88812

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese frutash Bosch Modeli: BS-879, Perfekte per leng te shendetshem dhe natyral te frutave dhe perimeve plot vitamina cdo dite, ndertuar prej materiali inoks te nje cilesise te larte dhe plastike e forte teper cilesore. Vjen me 2 nivele shpejtesie, kapaciteti i enes se lengut: 600 ml ndersa i kontenierit:1.5 liter. I pajisur me sistem sigurie dhe shume i lehte per t'u pastruar. Fuqia 1400W

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.