;

Toster Bosch

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Toster Bosch Modeli: BO-811, Perfekt per te pergatitur njekohesisht 4 sanduice ne forme trekendeshe teper te shijshem brenda nje kohe te shkurter pasi vjen me dy modele pllakash, pllaka per sanduice dhe pllaka ne forme skare. Gjithashtu mund te pergatisni nje shumellojshmeri ushqimesh ne skare, duke perfshire mishin, fileto pule, bifteke dhe ushqime te tjera. Me pllaka me shtrese jo ngjitese prej tefloni te cilat jane e teper te lehta per tu pastruar. Fuqia : 1400W Permasat: 30 x 20CM.
Sasia
Raporto

Kodi: #88724

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Thekese

Kontakt

Shperndaje

Toster Bosch Modeli: BO-811, Perfekt per te pergatitur njekohesisht 4 sanduice ne forme trekendeshe teper te shijshem brenda nje kohe te shkurter pasi vjen me dy modele pllakash, pllaka per sanduice dhe pllaka ne forme skare. Gjithashtu mund te pergatisni nje shumellojshmeri ushqimesh ne skare, duke perfshire mishin, fileto pule, bifteke dhe ushqime te tjera. Me pllaka me shtrese jo ngjitese prej tefloni te cilat jane e teper te lehta per tu pastruar. Fuqia : 1400W Permasat: 30 x 20CM.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.