;

Raft Organizimi

(0 Vleresime)

1,590 Lekë 1,990 Lekë (-20%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Raft organizimi kaq elegant per dhomat e femijeve,tualet apo sallon, vjen me 3 kate per te sistemuar lodrat, librat apo ushqimet e ndryshme, material palstik i cilesise se larte,I disponueshem ne ngjyrat si ne foto. Permasat: 35 x 90 x 20 CM
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Raft organizimi kaq elegant per dhomat e femijeve,tualet apo sallon, vjen me 3 kate per te sistemuar lodrat, librat apo ushqimet e ndryshme, material palstik i cilesise se larte,I disponueshem ne ngjyrat si ne foto. Permasat: 35 x 90 x 20 CM

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.