;

Boks me Bluetooth

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth; Modeli: PK-15, Boks portativ 8 inc me telekomande, ideal per festat karaoke me miqte dhe familen tuaj; Lidhet me bluetooth, AUX, USB, karte SD, FM dhe hyrje te mikrofonit; Ka nje rreze prej rreth 10 metrash. Kapaciteti i baterise: 1800mAh / 7.4V e rikarikueshme; Perfshin nje kabllo USB dhe mikrofon dhe telekomande; Me permasa 25 x 20 x 38 cm Fuqia: 15 W Pesha: 3 KG
Sasia
Raporto

Kodi: #86654

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth; Modeli: PK-15, Boks portativ 8 inc me telekomande, ideal per festat karaoke me miqte dhe familen tuaj; Lidhet me bluetooth, AUX, USB, karte SD, FM dhe hyrje te mikrofonit; Ka nje rreze prej rreth 10 metrash. Kapaciteti i baterise: 1800mAh / 7.4V e rikarikueshme; Perfshin nje kabllo USB dhe mikrofon dhe telekomande; Me permasa 25 x 20 x 38 cm Fuqia: 15 W Pesha: 3 KG

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.