;

Skare Per Barbeque

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Skare e madhe portative per barbeque, Ideale per ta marr me vete ne organizimet tuaja familjare, Grilla e levizshme me qymyr eshte e bere prej celiku te qendrueshem, Ju lejon te gatuani ne menyre te shijshme mishin apo perimet, me veshje smalt rezistente ndaj nxehtesise. Dimensionet: 18 x 17 x 1.2 inch
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Skare e madhe portative per barbeque, Ideale per ta marr me vete ne organizimet tuaja familjare, Grilla e levizshme me qymyr eshte e bere prej celiku te qendrueshem, Ju lejon te gatuani ne menyre te shijshme mishin apo perimet, me veshje smalt rezistente ndaj nxehtesise. Dimensionet: 18 x 17 x 1.2 inch

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.