;

Tullumbace Happy Birthday Zeze Gold 7 Cope

(0 Vleresime)

399 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Paketa permban 2 tullumbace Gezuar Ditelindjen 37x43 cm dhe 4 tullumbace te zeza dhe gold 30 cm. Jashtezakonisht i lehte per t’u perdorur - fryhen me ajer. Ngjyre Gold dhe e Zeze 7 cope * KUJDES! Nuk eshte i pershtatshem per femijet nen 8 vjeç
Sasia
Raporto

Kodi: #81805

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Paketa permban 2 tullumbace Gezuar Ditelindjen 37x43 cm dhe 4 tullumbace te zeza dhe gold 30 cm. Jashtezakonisht i lehte per t’u perdorur - fryhen me ajer. Ngjyre Gold dhe e Zeze 7 cope * KUJDES! Nuk eshte i pershtatshem per femijet nen 8 vjeç

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.