;

Pasqyre Muri Kafe 120x30 Cm

(0 Vleresime)

2,499 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Pasqyre Dysheme - Dere, Kafe. Mund Te Varet Ne Çdo Dere, Nuk Nevojiten Mjete, Ka Nje Lartesi Te Rregullueshme Dhe 2 Grepa. Gjatesiaxgjeresiaxlartesia: 120x30x1 Cm. Materiali: Ps - Mdf.
Sasia
Raporto

Kodi: #81750

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Pasqyre Dysheme - Dere, Kafe. Mund Te Varet Ne Çdo Dere, Nuk Nevojiten Mjete, Ka Nje Lartesi Te Rregullueshme Dhe 2 Grepa. Gjatesiaxgjeresiaxlartesia: 120x30x1 Cm. Materiali: Ps - Mdf.

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.