;

Grirese Ushqimesh Sonifer 2 ne 1

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Grirese ushqimesh Sonifer, modeli: SF-8051. Super grirësja në të cilën mund të grini 2 produkte njëkohësisht. Pjesa poshtë përdoret për grirjen e mishit ndërsa lart për perime. Teper e shpejte dhe efikase ne procesin e grirjes se ushqimeve tuaja. Mund te grini gjithcka si perimet, frutat apo edhe mishin me nje motor te fuqishem dhe tehe grirese prej materiali celiku inoks mjaft te mprehta me 2 nivele shpejtesie. Kapaciteti i eneve: 500 + 200 ml. Fuqia: 400 W. E lehte per t'u pastruar.
Sasia
Raporto

Kodi: #79519

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Grirese ushqimesh Sonifer, modeli: SF-8051. Super grirësja në të cilën mund të grini 2 produkte njëkohësisht. Pjesa poshtë përdoret për grirjen e mishit ndërsa lart për perime. Teper e shpejte dhe efikase ne procesin e grirjes se ushqimeve tuaja. Mund te grini gjithcka si perimet, frutat apo edhe mishin me nje motor te fuqishem dhe tehe grirese prej materiali celiku inoks mjaft te mprehta me 2 nivele shpejtesie. Kapaciteti i eneve: 500 + 200 ml. Fuqia: 400 W. E lehte per t'u pastruar.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.