;

Tastier Dhe Maus Me Wireless

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Tastiere dhe Maus me Wireless ne modelin RF-8011. Lidhje wireless: 2.4GHz, te pershtashme me: Windows ME / 2000 / XP / Vista / 7 / Mac. Tastriere e holle dhe fine.Te dy aksesoret jane shume praktik dhe komode ne perdorim.
Sasia
Raporto

Kodi: #79364

Kategori:Elektronika, It, Periferike

Kontakt

Shperndaje

Tastiere dhe Maus me Wireless ne modelin RF-8011. Lidhje wireless: 2.4GHz, te pershtashme me: Windows ME / 2000 / XP / Vista / 7 / Mac. Tastriere e holle dhe fine.Te dy aksesoret jane shume praktik dhe komode ne perdorim.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.