;

Boks me Bluetooth GD 2401

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth Gedi-G, modeli: GD-2401. Ideale per festat karaoke me miqte dhe familen tuaj. Ka vend për USB, kartë memorie dhe fish Aux, kjo lejon të lidhesh edhe me pajisje që nuk kanë Bluetooth ose të merrni muzike diku tjetër përveç se në internet. Fuqia 10W. Një fuqi që i jep mundësi boksit të ketë volum të lartë. Ka një panel kontrolli në boks të integruar, për volumin e muzikes. Lidhje wireless deri ne 10 metra. Me 2 altoparlante nga 4 inch secili. Permasat: 17.2 x 16 x 36.6cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #79150

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth Gedi-G, modeli: GD-2401. Ideale per festat karaoke me miqte dhe familen tuaj. Ka vend për USB, kartë memorie dhe fish Aux, kjo lejon të lidhesh edhe me pajisje që nuk kanë Bluetooth ose të merrni muzike diku tjetër përveç se në internet. Fuqia 10W. Një fuqi që i jep mundësi boksit të ketë volum të lartë. Ka një panel kontrolli në boks të integruar, për volumin e muzikes. Lidhje wireless deri ne 10 metra. Me 2 altoparlante nga 4 inch secili. Permasat: 17.2 x 16 x 36.6cm.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.