;

Set Tiganesh

(0 Vleresime)

2,590 Lekë 2,990 Lekë (-13%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Set me tigane qeramike, shume i domosdoshem ne kuzhine tuaj. Ne paketim vjen me 1 tigan me diameter 20 cm, 1 tigan + kapak qelqi me diameter 24 cm, si dhe 1 tigan me diameter 28cm. Per te gjitha anviset qe gatuajne ne shtepi edhe duan te bejne nje ushqim te shpejte edhe teper te shijshem per familjaret e tyre, ky eshte seti qe nuk duhet te mungoje kurresesi ne kuzhinen tuaj. Ndertuar nga material i cilesise se larte qe nuk ngjisin ushqimin. Me doreza ergonomike qe lehtesojne perdorimin. Rezistente edhe ndaj temperaturave te larta. Pastrohen lehtesisht me uje te bollshem.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me tigane qeramike, shume i domosdoshem ne kuzhine tuaj. Ne paketim vjen me 1 tigan me diameter 20 cm, 1 tigan + kapak qelqi me diameter 24 cm, si dhe 1 tigan me diameter 28cm. Per te gjitha anviset qe gatuajne ne shtepi edhe duan te bejne nje ushqim te shpejte edhe teper te shijshem per familjaret e tyre, ky eshte seti qe nuk duhet te mungoje kurresesi ne kuzhinen tuaj. Ndertuar nga material i cilesise se larte qe nuk ngjisin ushqimin. Me doreza ergonomike qe lehtesojne perdorimin. Rezistente edhe ndaj temperaturave te larta. Pastrohen lehtesisht me uje te bollshem.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.