;

Ngrohes Elektrik

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohes elektrik, QH-90T, i pershtatshem dhe praktik per shtepine tuaj. I perbere prej metali. Mund te ngrohe nje siperfaqe rreth 30 m². Fuqia e tij eshte 2400W. Funksionon me 5 rezistenca (tuba kuarci) dhe nuk e than ajrin ne dhomen tuaj. E pajisur me një sistem sigurie, do ta bëjë çdo moment relaksi më të sigurte. Me sistem automatik që balancon temperaturën e ambientit.
Sasia
Raporto

Kodi: #77612

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ngrohes elektrik, QH-90T, i pershtatshem dhe praktik per shtepine tuaj. I perbere prej metali. Mund te ngrohe nje siperfaqe rreth 30 m². Fuqia e tij eshte 2400W. Funksionon me 5 rezistenca (tuba kuarci) dhe nuk e than ajrin ne dhomen tuaj. E pajisur me një sistem sigurie, do ta bëjë çdo moment relaksi më të sigurte. Me sistem automatik që balancon temperaturën e ambientit.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.