;

Toster Sokany

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Toster Sokany, modeli: HY-812. Per pergatitjen e sanduiceve ne forme trekendeshe, te shijshem dhe ne pak caste. Me pllaka me shtrese jo-ngjitëse, të lehtë për t'u pastruar. Me kontroll te temperatures. Fuqia: 750 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #77563

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Thekese

Kontakt

Shperndaje

Toster Sokany, modeli: HY-812. Per pergatitjen e sanduiceve ne forme trekendeshe, te shijshem dhe ne pak caste. Me pllaka me shtrese jo-ngjitëse, të lehtë për t'u pastruar. Me kontroll te temperatures. Fuqia: 750 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.