;

Tullumbace per Festa

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Tullumbace me dizanj te bukur me numra nga 1-9 nje ngjyreshe per te zbukuruar tavolinat tuaja ne festat e ndryshme si: ditelindje, baby shower apo pervjetore te ndryshme. Ne forme klasike ne ngjyra te ndryshme. Pako permban 100 cope me permasat: 30cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tullumbace me dizanj te bukur me numra nga 1-9 nje ngjyreshe per te zbukuruar tavolinat tuaja ne festat e ndryshme si: ditelindje, baby shower apo pervjetore te ndryshme. Ne forme klasike ne ngjyra te ndryshme. Pako permban 100 cope me permasat: 30cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.