;

Drita Zbukuruese

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Drita zbukuruese LED per t'i bere me festive ambientet tuaja gjate periudhes se festave. Mund te zbukuroni bredhin, shtepine, oborrin apo ambientet e zyrave tuaja me keto drita shumengjyreshe te mrekullueshem. Gjatesia 50 m. Me poca kristali teper rezistente.Me kontroller per te ndryshuar efektet e dritave.
Sasia
Raporto

Kodi: #76716

Kategori:Produkte Sezonale, Krishtlindje, Drita

Kontakt

Shperndaje

Drita zbukuruese LED per t'i bere me festive ambientet tuaja gjate periudhes se festave. Mund te zbukuroni bredhin, shtepine, oborrin apo ambientet e zyrave tuaja me keto drita shumengjyreshe te mrekullueshem. Gjatesia 50 m. Me poca kristali teper rezistente.Me kontroller per te ndryshuar efektet e dritave.

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.