;

Dekor Me Tullumbace

(0 Vleresime)

1,590 Lekë 1,990 Lekë (-20%)

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Dekor me tullumbace per te zbukuruar festat tuaja me te rendesishme. Paketimi perfshin: 112 tullumbace, formen qe i mban lidhur si dhe ngjites me gjatesi 5m. Tullumbacet fryhen me pompe manuale me ajer dhe me pas vendosen brenda formes duke krijuar nje pamje kaq te bukur sa dhe ne foto. Dimensionet e 97 tullumbaceve ne ngjyre gri dhe roze jane: 2 cope (45cm), 5 cope (30cm), 90 cope (25cm) dhe 10 cope tullumbace te transparente te mbushura me copeza letrash ne ngjyre roze gold (30cm). Gjithashtu ky dekor vjen sebashku me nje shkrim "Happy Birthday" ne ngjyre gold si dhe 4 gjethe ne 2 modele te ndryshme.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Dekor me tullumbace per te zbukuruar festat tuaja me te rendesishme. Paketimi perfshin: 112 tullumbace, formen qe i mban lidhur si dhe ngjites me gjatesi 5m. Tullumbacet fryhen me pompe manuale me ajer dhe me pas vendosen brenda formes duke krijuar nje pamje kaq te bukur sa dhe ne foto. Dimensionet e 97 tullumbaceve ne ngjyre gri dhe roze jane: 2 cope (45cm), 5 cope (30cm), 90 cope (25cm) dhe 10 cope tullumbace te transparente te mbushura me copeza letrash ne ngjyre roze gold (30cm). Gjithashtu ky dekor vjen sebashku me nje shkrim "Happy Birthday" ne ngjyre gold si dhe 4 gjethe ne 2 modele te ndryshme.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.