;

Tenxhere Multicooker

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Tenxhere multicooker Sonifer, miodeli: SF-4012. Cilesi e larte gjermane. Krijuar për gatim më të mirë dhe efikas, me kombinimin: tenxhere elektrike dhe tenxhere me presion. Perfekte per shumellojshmeri gatimesh ne kuzhinen tuaj si: supe, mish, oriz, emblesira apo gatime me avull. Kontroll i programueshëm i temperaturës dhe presionit. Mund te zgjidhni vete programet e gatimit sipas deshires. Ushqimi ruan shijen e tij origjinale. Material inoks qe nuk ngjit. Sistem mbrojtes. Kapaciteti 5 litra te mjaftueshme per cdo familje. Klasi i konsumimit te energjise: A+++. Vjen sebashku me siten per gatimet me avull dhe rrjeten per friteze. Fuqia 900 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tenxhere multicooker Sonifer, miodeli: SF-4012. Cilesi e larte gjermane. Krijuar për gatim më të mirë dhe efikas, me kombinimin: tenxhere elektrike dhe tenxhere me presion. Perfekte per shumellojshmeri gatimesh ne kuzhinen tuaj si: supe, mish, oriz, emblesira apo gatime me avull. Kontroll i programueshëm i temperaturës dhe presionit. Mund te zgjidhni vete programet e gatimit sipas deshires. Ushqimi ruan shijen e tij origjinale. Material inoks qe nuk ngjit. Sistem mbrojtes. Kapaciteti 5 litra te mjaftueshme per cdo familje. Klasi i konsumimit te energjise: A+++. Vjen sebashku me siten per gatimet me avull dhe rrjeten per friteze. Fuqia 900 W.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.