;

Fshese Me Vakum

(0 Vleresime)

12,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Fshese Korenti e markes Sonifer, modeli: SF-2211. E pershtatshme per te pastruar hapesira te medha, pasi kapaciteti i saj shkon deri ne 21 litra. Fuqia 2100 Watt. Me sistem filtrimi. Ka eficense te larte ne pastrim. Cikel me vakum. E? pershtatshme dhe per biznese si pastrim kimik, lavazho etj. Kujdes: Nuk perdoret per siperfaqe te lageshta. Kursen energji dhe eshte shume praktike ne perdorim. Ena mbajtese eshte material celiku dhe inoksi.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese Korenti e markes Sonifer, modeli: SF-2211. E pershtatshme per te pastruar hapesira te medha, pasi kapaciteti i saj shkon deri ne 21 litra. Fuqia 2100 Watt. Me sistem filtrimi. Ka eficense te larte ne pastrim. Cikel me vakum. E? pershtatshme dhe per biznese si pastrim kimik, lavazho etj. Kujdes: Nuk perdoret per siperfaqe te lageshta. Kursen energji dhe eshte shume praktike ne perdorim. Ena mbajtese eshte material celiku dhe inoksi.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.