;

Shtrydhese Frutash

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese Frutash Sokany, Modeli: SK-4001. Per leng te shendetshem dhe natyral te frutave dhe perimeve plot vitamina cdo dite, ndertuar nga material inoks i cilesise se larte. Me 2 nivele shpejtesie, kapaciteti i enes se lengut: 600 ml ndersa i kontenierit: 1 - 1.5 liter. Fuqia: 800 W, paisur me sistem sigurie, i lehte per t'u pastruar.
Sasia
Raporto

Kodi: #76611

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese Frutash Sokany, Modeli: SK-4001. Per leng te shendetshem dhe natyral te frutave dhe perimeve plot vitamina cdo dite, ndertuar nga material inoks i cilesise se larte. Me 2 nivele shpejtesie, kapaciteti i enes se lengut: 600 ml ndersa i kontenierit: 1 - 1.5 liter. Fuqia: 800 W, paisur me sistem sigurie, i lehte per t'u pastruar.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.