;

Drite Zbukuruese

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Drite zbukuruese teper e vecante per ambjentet brenda apo jashte shtepise tuaj, lokalit apo ku te deshironi. Dizajn ne forme kavanozi me drita te verdha ose shumengjyreshe brenda saj. Jepini ambjentit tuaj nje atmosfere te bukur dhe unike. Punon me bateri por ne kapak ka dhe nje panel diellor, dritat LED mund të vazhdojnë të shkëlqejnë për rreth 6-8 orë natën pas karikimit të plotë gjatë ditës.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Drite zbukuruese teper e vecante per ambjentet brenda apo jashte shtepise tuaj, lokalit apo ku te deshironi. Dizajn ne forme kavanozi me drita te verdha ose shumengjyreshe brenda saj. Jepini ambjentit tuaj nje atmosfere te bukur dhe unike. Punon me bateri por ne kapak ka dhe nje panel diellor, dritat LED mund të vazhdojnë të shkëlqejnë për rreth 6-8 orë natën pas karikimit të plotë gjatë ditës.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.