;

Organizues Sirtari

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Organizues sirtari teper i vecante. E përkryer për ruajtjen e një sërë tavash, kapakësh, tiganesh dhe tenxheresh brenda nje sirtari pa zene aspak hapsire. Organizuesi ne forme kornize me gjatesi të rregullueshme (30.5 cm e mbyllur dhe e hapur rreth 56cm) dhe 7 tela ndarës. Bere nga plastike e qendrueshme dhe ka kembe jo te rreshqitshme qe e bejne ate te qendrueshme.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Organizues sirtari teper i vecante. E përkryer për ruajtjen e një sërë tavash, kapakësh, tiganesh dhe tenxheresh brenda nje sirtari pa zene aspak hapsire. Organizuesi ne forme kornize me gjatesi të rregullueshme (30.5 cm e mbyllur dhe e hapur rreth 56cm) dhe 7 tela ndarës. Bere nga plastike e qendrueshme dhe ka kembe jo te rreshqitshme qe e bejne ate te qendrueshme.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.