;

Lodra Per Femije

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Loder e vecante per femije dhe te rritur ne formen e nje topi fluturues i cili hapet ose mbyllet sipas deshire. Me 6 krahe te cilat kur mbyllen formojne nje top me diameter: 15.5cm. I pershtateshem per femije mbi 5 vjec. Gjendet ne ngjyra te ndryshme.
Sasia
Raporto

Kodi: #76314

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Loder e vecante per femije dhe te rritur ne formen e nje topi fluturues i cili hapet ose mbyllet sipas deshire. Me 6 krahe te cilat kur mbyllen formojne nje top me diameter: 15.5cm. I pershtateshem per femije mbi 5 vjec. Gjendet ne ngjyra te ndryshme.

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.