;

Xhezve Elektrike

(0 Vleresime)

1,590 Lekë 1,990 Lekë (-20%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Xhezve elektrike Sokany, modeli: SK-214. Per ju qe e doni kaq shume kafen turke, kjo pajisje jua mundeson berjen e saj ne menyren me te thjeshte te mundshme. Me kapacitet deri ne 5 filxhane normale kafeje. Veshur me material inoxi teper rezistente ndaj nxehtesise. Me dizanj praktik me buton per fikjen dhe ndezjen. Sistem mbrojtje nga mbinxehja. Teper e lehte dhe praktike ne perdorim. Material inoxi. Me dorezë të ndashme. Kapaciteti: 500 ml. Fuqia 600 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Xhezve elektrike Sokany, modeli: SK-214. Per ju qe e doni kaq shume kafen turke, kjo pajisje jua mundeson berjen e saj ne menyren me te thjeshte te mundshme. Me kapacitet deri ne 5 filxhane normale kafeje. Veshur me material inoxi teper rezistente ndaj nxehtesise. Me dizanj praktik me buton per fikjen dhe ndezjen. Sistem mbrojtje nga mbinxehja. Teper e lehte dhe praktike ne perdorim. Material inoxi. Me dorezë të ndashme. Kapaciteti: 500 ml. Fuqia 600 W.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.