;

Set Pjatash

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,490 Lekë (-14%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set pjatash i kompletuar me 16 cope. Seti permban: 4 pjatanca nga 25 cm, 4 pjata embelsire 20 cm, 4 pjata te thella 21 cm dhe 4 tasa 14cm. Material qeramike mat, rezistente ndaj gervishtjeve dhe qe ruajne ngjyren. Vijne ne ngjyra te ndryshme. Mund te lahen dhe ne pjatalarese.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set pjatash i kompletuar me 16 cope. Seti permban: 4 pjatanca nga 25 cm, 4 pjata embelsire 20 cm, 4 pjata te thella 21 cm dhe 4 tasa 14cm. Material qeramike mat, rezistente ndaj gervishtjeve dhe qe ruajne ngjyren. Vijne ne ngjyra te ndryshme. Mund te lahen dhe ne pjatalarese.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.