;

Drite LED

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Drita LED është një zgjidhje e përsosur e ndriçimit te ambienteve si dyqanet, dyqanet, ndërtesat publike dhe galeritë. Një pajisje jashtëzakonisht e fuqishme dhe e gjithanshme me dalje të jashtëzakonshme të dritës dhe që konsumon vetëm 30W energji. Pasqyruesi unik i segmentuar në dritën e ndriçimit 30W LED në pllakën e reflektorit të fletës siguron aftësi superiore reflektimi. Tensioni i hyrjes: AC85-265V / 110V / 220V 50 / 60Hz. Fluksi ndriçues: 95 ~ 110lm / W. Temperatura e ngjyrës: e bardha e ngrohtë: (2700K-3000K); Bardha Natyrale: (4000K-4200K); E bardhë e ftohtë :( 6000K-6500K). Këndi i rrezes: 24 °. Materiali: alumini + lente. Koha e punes: 50000 orë.
Sasia
Raporto

Kodi: #75156

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Drita LED është një zgjidhje e përsosur e ndriçimit te ambienteve si dyqanet, dyqanet, ndërtesat publike dhe galeritë. Një pajisje jashtëzakonisht e fuqishme dhe e gjithanshme me dalje të jashtëzakonshme të dritës dhe që konsumon vetëm 30W energji. Pasqyruesi unik i segmentuar në dritën e ndriçimit 30W LED në pllakën e reflektorit të fletës siguron aftësi superiore reflektimi. Tensioni i hyrjes: AC85-265V / 110V / 220V 50 / 60Hz. Fluksi ndriçues: 95 ~ 110lm / W. Temperatura e ngjyrës: e bardha e ngrohtë: (2700K-3000K); Bardha Natyrale: (4000K-4200K); E bardhë e ftohtë :( 6000K-6500K). Këndi i rrezes: 24 °. Materiali: alumini + lente. Koha e punes: 50000 orë.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.