;

Suste krevati Hitoflex Idila

(0 Vleresime)

3,990 Lekë 8,490 Lekë (-53%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Suste krevati Hitoflex Idila. Kodi: VP0008. Shtrese krevati jashtëzakonisht e fortë HitoFlex Idila siguron mbështetjen e duhur për trupin tuaj dhe zgjasin jetën e dyshekut. Paraqitja me 5 zona shpërndan në mënyrë të barabartë ngarkesën e peshës dhe lejon pozicionimin e duhur të trupit gjatë gjumit. Druri i fortë dhe fleksibël i ahut i jep dyshekut fleksibilitet shtesë dhe mundëson pozicionin e saktë të shtyllës kurrizore dhe një gjumë të qetë dhe cilësor. Shiritat e ngurtë të bërë nga druri i fortë ahu garantojnë forcën dhe qëndrueshmërinë e dyshemesë dhe përballojnë në mënyrë të përkryer ngarkesat më të larta. Shiritat me paraqitjen e tyre garantojnë ajrosje optimale përgjatë gjithë gjatësisë së dyshekut. Dysheku qëndron i thatë dhe i freskët gjatë gjithë natës. Dimensionet: 90 x 200cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #70894

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Krevat

Kontakt

Shperndaje

Suste krevati Hitoflex Idila. Kodi: VP0008. Shtrese krevati jashtëzakonisht e fortë HitoFlex Idila siguron mbështetjen e duhur për trupin tuaj dhe zgjasin jetën e dyshekut. Paraqitja me 5 zona shpërndan në mënyrë të barabartë ngarkesën e peshës dhe lejon pozicionimin e duhur të trupit gjatë gjumit. Druri i fortë dhe fleksibël i ahut i jep dyshekut fleksibilitet shtesë dhe mundëson pozicionin e saktë të shtyllës kurrizore dhe një gjumë të qetë dhe cilësor. Shiritat e ngurtë të bërë nga druri i fortë ahu garantojnë forcën dhe qëndrueshmërinë e dyshemesë dhe përballojnë në mënyrë të përkryer ngarkesat më të larta. Shiritat me paraqitjen e tyre garantojnë ajrosje optimale përgjatë gjithë gjatësisë së dyshekut. Dysheku qëndron i thatë dhe i freskët gjatë gjithë natës. Dimensionet: 90 x 200cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.