;

Hekur Rrobash Haeger

(0 Vleresime)

1,690 Lekë 1,990 Lekë (-15%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Hekur Rrobash Haeger, modeli: HG-1259. Hekur me avull praktik për hekurosje ideale rrobash. Mund t'a përdorni dhe si një hekur vertikal për të hekurosur këmishat tuaja dhe rifreskuar perdet tuaja. Avulli shpërthyes depërton deri tek fibrat e veshjeve dhe eleminon edhe rrudhat më të lehta. Hekurosni pa djegie në pëlhurat tuaja. Veshjet do të duken si të reja. Me pllakë qeramike. Kapaciteti i ruajtjes së ujit është rreth 200ML. Fuqia e vlerësuar: 800 (W). Hekuros në dy versione: në të thatë dhe të lagët. Ngjyre e kuqe dhe jeshile.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Hekur Rrobash Haeger, modeli: HG-1259. Hekur me avull praktik për hekurosje ideale rrobash. Mund t'a përdorni dhe si një hekur vertikal për të hekurosur këmishat tuaja dhe rifreskuar perdet tuaja. Avulli shpërthyes depërton deri tek fibrat e veshjeve dhe eleminon edhe rrudhat më të lehta. Hekurosni pa djegie në pëlhurat tuaja. Veshjet do të duken si të reja. Me pllakë qeramike. Kapaciteti i ruajtjes së ujit është rreth 200ML. Fuqia e vlerësuar: 800 (W). Hekuros në dy versione: në të thatë dhe të lagët. Ngjyre e kuqe dhe jeshile.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.