;

Mbajtese ne forme arushi

(0 Vleresime)

300 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese ne forme arushi; Dizajn kaq i bukur per mbajtjen e furcave tuaja dhe e aksesoreve te tjere te vegjel; Material plastik rezistent, mund te instalohet fare lehte me ngjitje ne tualet ose kuzhine; E paisur me vrima per kullimin e ujit ne pjesen e poshtme.
Sasia
Raporto

Kodi: #65890

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese ne forme arushi; Dizajn kaq i bukur per mbajtjen e furcave tuaja dhe e aksesoreve te tjere te vegjel; Material plastik rezistent, mund te instalohet fare lehte me ngjitje ne tualet ose kuzhine; E paisur me vrima per kullimin e ujit ne pjesen e poshtme.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.