;

Filter 3 ne 1

(0 Vleresime)

250 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Filter 3 ne 1; Filteri i perbere nga material pp (plastike cilesore)+ xhel silicë eshte i pershtatshem për kuzhinë, banjë dhe lavaman; Eshte mjaft praktik dhe i qendrueshem, shmang aromat e padeshiruara dhe eviton insektet; Ben te mundur kullimin e shpejte te ujit 36 litra / minutë zhvendosje.
Sasia
Raporto

Kodi: #65886

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Filter 3 ne 1; Filteri i perbere nga material pp (plastike cilesore)+ xhel silicë eshte i pershtatshem për kuzhinë, banjë dhe lavaman; Eshte mjaft praktik dhe i qendrueshem, shmang aromat e padeshiruara dhe eviton insektet; Ben te mundur kullimin e shpejte te ujit 36 litra / minutë zhvendosje.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.