;

Blender Dore Infinity

(0 Vleresime)

3,990 Lekë 4,490 Lekë (-11%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore Infinity, Modeli: VP1300. Ideal per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme. Siguron perzirjen dhe coptimin perfekt te ushqimeve, tehe prerese prej çeliku inox. Me shume nivele shpejtesise qe mund ti zgjidhni sipas deshires dhe nje funksion turbo. Me nje dizanj ergonomik per kontroll te rehatshem. Vjen me nje ene lengu me kapacitet: 700 ml, Fuqia: 600 W. Pastrohet mjaft thjeshte.
Sasia
Raporto

Kodi: #65697

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore Infinity, Modeli: VP1300. Ideal per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme. Siguron perzirjen dhe coptimin perfekt te ushqimeve, tehe prerese prej çeliku inox. Me shume nivele shpejtesise qe mund ti zgjidhni sipas deshires dhe nje funksion turbo. Me nje dizanj ergonomik per kontroll te rehatshem. Vjen me nje ene lengu me kapacitet: 700 ml, Fuqia: 600 W. Pastrohet mjaft thjeshte.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.