;

Raft organizimi

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Raft me 5 kate i përbërë nga dru bambuje, për të mbajtur vazot tuaja me lule dhe jo vetem. Bambuja e bën kete raft shumë të qëndrueshëm, gjithashtu vjen në paketim me vida per t'u fiksuar dyfish. Vidat prej çeliku janë rezistente ndaj ndryshkut dhe rezistente ndaj gërryerjes. I shkëlqyeshëm për vende të ndryshme si ballkon, oborr, dhomë ndenjeje, kopësht, etj. Ngjyre e drurit natyral. Rezistent ndaj shiut apo diellit. Dimensionet: 103 x 45 x 22 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Raft me 5 kate i përbërë nga dru bambuje, për të mbajtur vazot tuaja me lule dhe jo vetem. Bambuja e bën kete raft shumë të qëndrueshëm, gjithashtu vjen në paketim me vida per t'u fiksuar dyfish. Vidat prej çeliku janë rezistente ndaj ndryshkut dhe rezistente ndaj gërryerjes. I shkëlqyeshëm për vende të ndryshme si ballkon, oborr, dhomë ndenjeje, kopësht, etj. Ngjyre e drurit natyral. Rezistent ndaj shiut apo diellit. Dimensionet: 103 x 45 x 22 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.