;

Tenxhere Multicooker

(0 Vleresime)

8,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Tenxhere Elektrike me presion Techno, modeli: TE-621. Krijuar për gatim më të mirë dhe efikas, me kombinimin: tenxhere elektrike dhe tenxhere me presion. Me disa funksione te ndryshme perfekte per shumellojshmeri gatimesh ne kuzhinen tuaj si: supe, mish, oriz, emblesira apo gatime me avull. Kontroll i programueshëm i temperaturës dhe presionit. Mund te zgjidhni vete programet e gatimit sipas deshires. Ushqimi ruan shijen e tij origjinale. Material inoks qe nuk ngjit. Sistem mbrojtes. Kapaciteti: 6 liter. Fuqia: 1000W. Shoqerohet me disa aksesor te ndryshem.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tenxhere Elektrike me presion Techno, modeli: TE-621. Krijuar për gatim më të mirë dhe efikas, me kombinimin: tenxhere elektrike dhe tenxhere me presion. Me disa funksione te ndryshme perfekte per shumellojshmeri gatimesh ne kuzhinen tuaj si: supe, mish, oriz, emblesira apo gatime me avull. Kontroll i programueshëm i temperaturës dhe presionit. Mund te zgjidhni vete programet e gatimit sipas deshires. Ushqimi ruan shijen e tij origjinale. Material inoks qe nuk ngjit. Sistem mbrojtes. Kapaciteti: 6 liter. Fuqia: 1000W. Shoqerohet me disa aksesor te ndryshem.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.