;

Loder Per Femije

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Bilardo per te gjithe adhuruesit e vegjel te kesaj loje. Perfshin te gjithe elementet qe duhen per lojen: tavolinen e bilardos, steket dhe guret e bilardos. I pershtatshem per udhetime familjare, piknik, kopesht femijesh etj. Zhvillon nderveprimin e femijeve me te tjeret dhe aftesine koordinuese te trurit, syve dhe duarve. Me permasat: 44.5 x 24.5 x 15.5cm. E pershtatshme per femije 3+ vjec.
Sasia
Raporto

Kodi: #65572

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Bilardo per te gjithe adhuruesit e vegjel te kesaj loje. Perfshin te gjithe elementet qe duhen per lojen: tavolinen e bilardos, steket dhe guret e bilardos. I pershtatshem per udhetime familjare, piknik, kopesht femijesh etj. Zhvillon nderveprimin e femijeve me te tjeret dhe aftesine koordinuese te trurit, syve dhe duarve. Me permasat: 44.5 x 24.5 x 15.5cm. E pershtatshme per femije 3+ vjec.

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.