;

Ngjites alumini kunder ujit

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Shirit ngjites teper i forte, i qendrueshem dhe i papershkueshem nga uji. Eshte i mbeshtjelle me leter alumini prej nje cilesie te larte dhe te forte. Formon nje shtrese mbrojtese te çastit kunder ujit, ajrit ose pluhurit, ideale per mbushjen e hapesirave bosh. Keto shirita vijne me gome Butyl qe eshte ngjitese gjithnje e ngjeshur dhe e ndjeshme ndaj presionit, me nje rezistence te mire ngjitje. Eshte ngjitesi ideal per mbushjen e boshlleqeve dhe mbylljen e hapesirave te tilla si ato ne tubat me bulona dhe kabujt e kondicionereve, çatite dhe panelet e karvanit, xhamat e automjeteve qelqi dhe metali. Shiriti perdoret posaçerisht atje ku kerkohet rezistence ndaj lageshtise, perçueshmerise termike, rezistences ndaj flakes, reflektimit te nxehtesise dhe drites. Keto shirita mund te perballojne kushte te ndryshme te motit. Rezistent ndaj kimikateve, nxehtesise dhe motit. Funksionim i shkelqyeshem ne temperature -40 grade deri ne 120 grade. Bllokon lageshtine dhe aromat.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shirit ngjites teper i forte, i qendrueshem dhe i papershkueshem nga uji. Eshte i mbeshtjelle me leter alumini prej nje cilesie te larte dhe te forte. Formon nje shtrese mbrojtese te çastit kunder ujit, ajrit ose pluhurit, ideale per mbushjen e hapesirave bosh. Keto shirita vijne me gome Butyl qe eshte ngjitese gjithnje e ngjeshur dhe e ndjeshme ndaj presionit, me nje rezistence te mire ngjitje. Eshte ngjitesi ideal per mbushjen e boshlleqeve dhe mbylljen e hapesirave te tilla si ato ne tubat me bulona dhe kabujt e kondicionereve, çatite dhe panelet e karvanit, xhamat e automjeteve qelqi dhe metali. Shiriti perdoret posaçerisht atje ku kerkohet rezistence ndaj lageshtise, perçueshmerise termike, rezistences ndaj flakes, reflektimit te nxehtesise dhe drites. Keto shirita mund te perballojne kushte te ndryshme te motit. Rezistent ndaj kimikateve, nxehtesise dhe motit. Funksionim i shkelqyeshem ne temperature -40 grade deri ne 120 grade. Bllokon lageshtine dhe aromat.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.