;

Fshese Per Pastrim

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fshese pastrimi e perbere nga 3 pjese. E duhura per pastrimin e xhamave, pasqyrave, dyshemese, marrjen e pluhurave te orendive te ndryshme apo ne cepat me te veshtire. Me hapje teleskopike deri ne 103cm. Pas pastrimit ju mund t'i lani ato shume thjeshte vetem me uje.
Sasia
Raporto

Kodi: #65352

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Fshese pastrimi e perbere nga 3 pjese. E duhura per pastrimin e xhamave, pasqyrave, dyshemese, marrjen e pluhurave te orendive te ndryshme apo ne cepat me te veshtire. Me hapje teleskopike deri ne 103cm. Pas pastrimit ju mund t'i lani ato shume thjeshte vetem me uje.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.