;

Hapes Shishesh

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,490 Lekë (-20%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Hapësja e shisheve dekorative me pamje të bordit të basketbollit, shume interesante dhe e vecante. Një zbukurim i mirë për frigoriferin tuaj. Hapësja e shisheve është një mjet i domosdoshem për të hapur shishet e birres apo lengjeve te ndryshme. Rrjeta e basketbollit mund të përdoret për të mbledhur tapat e shisheve. Kjo hapese është bërë nga materiali prej druri dhe aliazhi i zinkut me cilësi të lartë, i fortë, rezistent ndaj konsumimit dhe i qëndrueshëm. Hapësja e shisheve të basketbollit me magnet mund të instalohet lehtësisht në frigoriferin e shtepise tuaj, por edhe ne Bar-e ose Restorante.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Hapësja e shisheve dekorative me pamje të bordit të basketbollit, shume interesante dhe e vecante. Një zbukurim i mirë për frigoriferin tuaj. Hapësja e shisheve është një mjet i domosdoshem për të hapur shishet e birres apo lengjeve te ndryshme. Rrjeta e basketbollit mund të përdoret për të mbledhur tapat e shisheve. Kjo hapese është bërë nga materiali prej druri dhe aliazhi i zinkut me cilësi të lartë, i fortë, rezistent ndaj konsumimit dhe i qëndrueshëm. Hapësja e shisheve të basketbollit me magnet mund të instalohet lehtësisht në frigoriferin e shtepise tuaj, por edhe ne Bar-e ose Restorante.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.