;

Mashe per floket

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mashe per floket; Ideale per te stiluar floket bukur ne kohe rekord; Me ekran ku do te shfaqet temperatura e stiluesit; Me pllaka qeramike qe nuk i demton dhe qe krijojne kacurrele te bukura dhe te shpejta; Me fuqi 220 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mashe per floket; Ideale per te stiluar floket bukur ne kohe rekord; Me ekran ku do te shfaqet temperatura e stiluesit; Me pllaka qeramike qe nuk i demton dhe qe krijojne kacurrele te bukura dhe te shpejta; Me fuqi 220 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.