;

Kostum Per Meshkuj

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kostum sportiv per meshkuj "Adidas" me tshirt + tuta te shkurtra. Model shume stil, material pambuku shume cilesor. Vjen ne ngjyren e kuqe dhe gri. Masat ne gjendje jane: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #62904

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Veshje Set

Kontakt

Shperndaje

Kostum sportiv per meshkuj "Adidas" me tshirt + tuta te shkurtra. Model shume stil, material pambuku shume cilesor. Vjen ne ngjyren e kuqe dhe gri. Masat ne gjendje jane: S-2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.