;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan veror per femra. Material shume cilesor dhe shume stil. Detajet qe e bejne te vecante kete fustan jane: dantellat ne pjesen e dekoltese dhe belit, si dhe rripat e kryqezuara ne pjesen e shpines. Me printe lulesh shumengjyreshe. Masat e disponueshme jane: S, M dhe L.
Sasia
Raporto

Kodi: #62854

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan veror per femra. Material shume cilesor dhe shume stil. Detajet qe e bejne te vecante kete fustan jane: dantellat ne pjesen e dekoltese dhe belit, si dhe rripat e kryqezuara ne pjesen e shpines. Me printe lulesh shumengjyreshe. Masat e disponueshme jane: S, M dhe L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.