;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan veror per femra. Detaji qe e ben kete fustan te vecante jane palat, menget e fryra dhe gjithashtu lidheset qe mundesojn ngushtimin sipas deshires. Me printe lulesh shumengjyreshe. Gjendet ne masat S, M dhe L.
Sasia
Raporto

Kodi: #62853

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan veror per femra. Detaji qe e ben kete fustan te vecante jane palat, menget e fryra dhe gjithashtu lidheset qe mundesojn ngushtimin sipas deshires. Me printe lulesh shumengjyreshe. Gjendet ne masat S, M dhe L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.